MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA - Elżbieta Zaborska (z siedzibą w Lublinie) działa od 20 lat. Zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych i firm w zakresie zawierania wszystkich rodzajów ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, zdrowotnych i życiowych w różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.
Prowadzimy nabór kandydatów na stanowisko:
Agent Ubezpieczeniowy (OFWCA)
(miejsce pracy: Lublin, teren woj. lubelskiego i sąsiednich)
Zakres obowiązków: (kompleksowa obsługa osób i firm)
  • wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • poznawanie ich potrzeb i oczekiwań
  • dobór i przedstawienie odpowiedniej oferty
  • zawieranie i obsługa umów ubezpieczenia
  • doradztwo
Mile widziani kandydaci:
  • z doświadczeniem sprzedawcy, doradcy klienta
  • posiadający zdolność prowadzenia negocjacji
  • komunikatywni, mobilni, łatwo nawiązujący kontakty
  • osoby bez doświadczenia, ale lubiące podejmować nowe wyzwania
Oferujemy:
  • program szkoleń z poszczególnych T.U. (łącznie z licencją)
  • szerokie bieżące wsparcie merytoryczne z przydzielonym opiekunem
  • współpracę z 12 Tow. Ubezpieczeniowymi (nie określamy limitów sprzedaży)
  • atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie - prowizyjne oraz premie, konkursy
  • możliwość ciągłego rozwoju osobistego
  • elastyczne godziny pracy
  • zatrudnienie - umowa agencyjna w oparciu o:
    - umowę o współpracę - dla osób z działalnością gospodarczą
       lub
    - umowę zlecenie
Wymagamy:
  • minimum średniego wykształcenia
  • niekaralności i wysokiego poczucia odpowiedzialności
  • punktualności i rzetelności w kontaktach z klientami
  • własnych narzędzia pracy: laptop, drukarka, mobilny internet
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:
rekrutacja@zaborska.pl
Z dopisaniem klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.